Masaryk Racing Days BRNO 2022: Mičánkovy Lamborghini Huracán vezou dvě vítězství a jedno pódium, hostem byla Top Model of the World Natálie Kočendová (VIDEO)..!

12.09.2022 15:22

Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra zažil hektický víkend korunovaný parádními výsledky. Dominoval závěrečnému podniku zónového okruhového mistrovství FIA CEZ na Masarykově okruhu, kam se vrátil po dvouleté pauze. Nasadil zde hned tři vozy a tři piloty. Nejlepší z nich Josef Záruba suverénně ovládl oba závody ve sprintu. V sobotním závodě dokonce pokořil i vítěze papírově rychlejší třídy GT3 a vyhrál v absolutním pořadí.

Mezi hosty týmu byla vítězka prestižní soutěže Top Model of the World Natálie Kočendová. Přikládám týmové video. Jirka Hyner

Zdroj a foto: Mičánek Motorsport by Buggyra